Regularnie przeprowadzany serwis, a także przeglądy konserwacyjne wykorzystywanych urządzeń dźwignicowych, zapewniają ich bezawaryjną, bezpieczną i wydajną pracę na długi czas. Ze swojej strony zajmujemy się zarówno serwisem, wykonywaniem przeglądów, jak i modernizacją już użytkowanych urządzeń.

Wszystkie działania podejmujemy mając na uwadze potrzeby i oczekiwania Klienta. Odbiorcy mogą zatem liczyć na dopasowanie terminu zaplanowanych prac serwisowych do ich potrzeb i możliwości. Każde urządzenie traktujemy indywidualnie, co oznacza, że serwis, przegląd czy modernizacja, dostosowywane są do realnych obciążeń, z jakimi pracują urządzenia.

Ocena stanu technicznego maszyn przeprowadzana jest w taki sposób, by Klient nie tylko mógł zyskać pewność, że pracuje na sprawnym i bezpiecznym urządzeniu. W wielu przypadkach proponujemy modernizację, która ma na celu polepszyć wyniki osiągane w podejmowanych działaniach na stanowiskach pracy. Decydując się na modernizację korzystamy z komponentów i części dostarczanych przez renomowaną firmę SWF KRANTECHNIK.

Profesjonalny serwis

Poza przeglądami technicznymi i konserwacją, zajmujemy się również profesjonalnie przeprowadzanym serwisem wykorzystywanych urządzeń dźwignicowych oraz urządzeń sterujących. Staramy się możliwie szybko zdiagnozować usterkę i naprawić ją w na tyle krótkim czasie, by taka sytuacja nie odcisnęła piętna na prowadzonych procesach produkcyjnych. Dzięki temu eliminujemy ewentualne przestoje i niwelujemy ryzyko powstania strat w wyniku zatrzymania produkcji.

Aby eliminować przestoje w produkcji i nie dopuszczać do strat