Suwnice natorowe jednodźwigarowe i dwudźwigarowe

W ofercie naszej firmy znalazły się suwnice natorowe jednodźwigarowe i dwudźwigarowe. Obydwa rodzaje suwnic nadają się do zastosowania w obiektach zamkniętych, jak i na terenach otwartych. We wszystkich dostępnych suwnicach mogą zostać zastosowane inteligentne funkcje, w zależności od indywidualnych potrzeb danej realizacji i wymagań Klienta.

zobacz więcej

Suwnice podwieszane

Suwnice podwieszane nadają się do zastosowania w obiektach zamkniętych, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania suwnic natorowych. Ich atutem jest konstrukcja podwieszana, mocowana do dachu obiektu zamkniętego. Maksymalne wykorzystanie wysokości hali czy magazynu, wpływa na bezproblemowe i efektywne wykonywanie realizacji. Oferowane suwnice podwieszane mogą być wyposażone w inteligentne funkcje.

zobacz więcej

Suwnice konsolowe

Suwnice konsolowe, określane również jako suwnice wysięgnikowe, znajdują swoje zastosowanie do bardziej wymagających realizacji podejmowanych w obiektach zamkniętych. Wykorzystanie ich przy procesach produkcyjnych pozwala na obsługę nawet kilku stanowisk jednocześnie. Ich działanie opiera się na użytkowaniu własnego torowiska, indywidualnie zaprojektowanego do przejazdu konsoli.

zobacz więcej

Suwnice bramowe i półbramowe

Oferowane suwnice bramowe i półbramowe to rozwiązanie dedykowane do przestrzeni otwartych, ewentualnie w obiektach zamkniętych. Suwnice bramowe pracują na własnym torowisku i mogą być wyposażone w wysięgi boczne. Z kolei suwnice półbramowe posiadają torowiska na posadzce oraz na wysokości i podobnie jak suwnice bramowe, mogą zostać dodatkowo doposażone.

zobacz więcej

Systemy lekkie stanowiskowe, żurawie słupowe i naścienne

W transporcie bliskim swoje miejsce znajdują żurawie, które pozwalają na podnoszenie ładunku w obrębie określonego stanowiska pracy. W naszej ofercie znalazły się żurawie słupowe oraz przyścienne, idealnie sprawdzające się do przenoszenia ładunków o małych gabarytach zwiększające bezpieczeństwo i wydajność pracy. W kompleksowej obsłudze stanowisk wykorzystywane są także systemy lekkie stanowiskowe.

zobacz więcej

Wciągniki ręczne i elektryczne

Wciągniki ręczne i elektryczne zostały przeznaczone do pionowego transportu ładunków. Jeśli urządzenia zostają wyposażone w wózek jezdny, możliwy jest także transport w ruchu poziomym. Dowolna konfiguracja torów jezdnych, po których poruszają się wciągniki, gwarantuje szeroki zasięg dla wielu stanowisk pracy. Ich zastosowanie wpływa na zwiększenie wydajności na stanowiskach pracy.

zobacz więcej

Suwnice i wciągniki w wykonaniu przeciwywybuchwym

W naszej ofercie nie zabrakło urządzeń w specjalnym wykonaniu przeciwwybuchowym (ATEX). Jest to propozycja powstała na bazie współpracy z firmą SWF KRANTECHNIK. Mowa o urządzeniach spełniających wszystkie wymagania i normy, wyznaczane przez rynek światowy, w zakresie zabezpieczania przeciwwybuchowego. Specjalne wykonanie dostępne jest dla wszystkich suwnic, wciągników i żurawików.

zobacz więcej